עיצוב גינות באמצעות דשא סינטטי

יש הרבה דרכים לעצב גינות באמצעות דשא סינטטי וכדאי להכיר אותן. הנה כמה יתרונות של שיטות העיצוב האלה:

א. מגוון רחב של משטחי דשא סינטטי – ניתן לבחור את הדשא הסינטטי שמתאים לגינה מתוך מגוון רחב של אפשרויות. השימוש בדשא סינטטי נוח עבור מעצבי גינות ואנשים פרטיים. הוא מסייע לבחור דשא לפי גוונים, צבעים ודרגות איכות.

ב. התקנה קלה – עיצוב גינות באמצעות דשא סינטטי מבוצע על גבי משטחים רבים. אפשר לעצב איתו גינות שמרוצפות עם בטון, אספלט, שיש, עץ או אפילו חול יום. כל מה שצריך לעשות הוא לדאוג למשטח ישר ולפיזור חצץ שמיועד לניקוז מי גשמים.

ג. שמירה על איכות הסביבה – עיצוב גינות באמצעות דשא סינטטי מיועד לחובבי טבע אבל למי שגם חשוב לו לשמור על איכות הסביבה. דשא מלאכותי אינו זקוק לדישון, ריסוס, כיסוח והדברה ולא נעשה שימוש בחומרים רעילים על מנת לתחזק אותו. הוא מונע חדירת כימיקלים לתוך האדמה ומי התהום ומומלץ גם בגינות ציבוריות.

טיפים לעיצוב גינות באמצעות דשא סינטטי

קודם כל, חשוב לומר שדשא סינטטי יכול להתאים לעיצוב של כל סוגי הגינות. אין גינה שאותה אי אפשר לעצב עם דשא סינטטי והכל תלוי בצרכים של הלקוחות. יש כאלה שמשתמשים במשטחי דשא סינטטי במרכז הגינה וסביבם בריהוט, לעומת אחרים ששומרים את משטחי הדשא לפינות הגינה בלבד. גם השילוב בין דשא סינטטי לבין דקים נפוץ מאוד בגינות פרטיות.

שנית, אפשר להשתמש בדשא סינטטי כמשטח שעליו מציבים בריכה פרטית. ניתן להניח על דשא סינטטי כיסאות, שולחנות, נדנדות ומשחקי גינה לילדים ללא הגבלה. העיצוב מעניק לגינה את היתרון הדקורטיבי, בעוד החומרים הסינטטיים מונעים בלאי ושחיקה. אפשר גם להניח על הדשא בריכת שחיה לתקופה ארוכה – כמו למשל לכל הקיץ – ולאחר מכן לרוקן אותה ישירות עליו בלי חשש.

דשא סינטטי יכול להתאים לעיצוב גינות עם חיות מחמד. לדשא אין ריח של צמח ולכן כלבים וחתולים לא עושים עליו את הצרכים שלהם. זהו יתרון משמעותי של הדשא הסינטטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.