הפקת דפוס ללקוחות עסקיים

בתי עסק בכל רחבי הארץ זקוקים מדי פעם לשירות של הפקת דפוס. באמצעות שירותי הפקה מן הסוג הזה יכולים בעלי עסקים להדפיס מדבקות, גלויות, עלונים ופליירים או להרים את הרף עם הדפסה על גבי לוחות פורמייקה, הדפסת מגנטים וכמובן הדפסת תוויות ותגים. לשם השוואה, אצל לקוחות פרטיים הדרישות תחת הפקת דפוס הן הרבה יותר בסיסיות ולרוב הן מתייחסות רק למסמכים סטנדרטיים.

השאלה היא כיצד בוחרים את השירות המתאים של הפקת דפוס ללקוחות עסקיים. בשביל לענות על זה, צריך להביא בחשבון את הפרמטרים הבאים:

א. התחייבות לעמידה בלוח זמנים – בית עסק שמזמין שירות של הפקת דפוס צריך להיות בטוח שבצד השני יהיה מי שיעמוד בלוח הזמנים שאליו הוא התחייב. בכל מקרה של עיכוב או בלבול, ההשקעה של העסק עלולה לרדת לטמיון ואף לפגוע במוניטין שלו מול לקוחות וספקים.

ב. איכות ההדפסה – הפקת דפוס הופכת לעיתים קרובות לכרטיס הביקור של העסק. גם אם לא מדובר בפועל על הדפסת כרטיסי ביקור, יש משמעות אדירה לאיכות ההדפסה ולאופן שבו הלקוחות תופסים אותה.

ג. המלצות מצד קולגות ובעלי עסקים אחרים – אחת הדרכים לתאם הפקת דפוס ברמה גבוהה היא לקבל המלצות על דפי דפוס רלוונטיים. את ההמלצות ניתן לאסוף מקולגות, חברים, בני משפחה או בעלי עסקים אחרים. במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שהשתמש בשירות של בית דפוס קוויק קופי למשל, הפתרון הוא להרחיב את החיפוש בעזרת מידע מאתרי האינטרנט.

מה כוללת הפקת דפוס?

מבחינה טכנית, הפקת דפוס במקום מקצועי כמו בית דפוס קוויק קופי כוללת את הליווי של הלקוח מא' ועד ת'. במילים אחרות, בעלי עסקים יכולים לרכז את הדרישות שלהם מול הנציגים של בית הדפוס ולהעמיד דרישות ורצונות. לאחר מכן, כל שנותר הוא להפוך את החזון למציאות בעזרת עיצוב, הדפסה והפקת המוצר המוגמר.

לסיכום, הפקות דפוס מיועדות לשדרוג הפעילות המסחרית והשוטפת של בתי עסק. אם רוצים ליהנות משירותי ההפקה הללו, צריך לבחור אותם בצורה נכונה ולבדוק התחייבויות, איכות והמלצות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.