עיצוב מודרני לפינת אוכל

העיצוב של פינת אוכל מבוסס על שני אלמנטים מרכזיים: כסאות ושולחנות. אפשר כמובן לעצב את פינת האוכל עם הוספת תמונות, פתרונות הצללה, צביעת קירות ומרכיבים נוספים, אך הכסאות והשולחנות מהווים את הפלטפורמה על פיה נבנה כל השאר. בנוסף, כסאות ושולחנות לפינת אוכל מבטיחים מענה על דרישות של עיצוב מודרני.

כסא לפינת אוכל ממלא צורך פונקציונאלי חשוב עבור המשפחה. כמעט בכל בית בישראל נערכת לפחות ארוחה אחת ביום בפינת האוכל, כאשר אליה יש להוסיף את הארוחות המשפחתיות בסופי השבוע. כסא לפינת אוכל צריך להתאים להורים, לילדים ולבני נוער. עדיף לרכוש כסאות איכותיים מראש, וכך להבטיח הנאה מהם לאורך שנים רבות.

נקודות למחשבה לפני בחירת כסא לפינת אוכל

בכל הנוגע לעיצוב מודרני בעזרת כסאות לפינת אוכל, כדאי לקחת בחשבון מספר נקודות חשובות:

א. ריפוד – כסאות מודרניים מעוצבים במראה מרשים בעזרת ריפוד דמוי עור. הריפוד הזה נמכר בצבעים שונים, הוא עמיד בפני כתמים ורטיבות, ונחשב למפנק במיוחד.

ב. ידיות – עיצוב מודרני משלב לעיתים בין טקסטורות שונות. כך לדוגמא אפשר למצוא כסאות לפינות אוכל ללא ידיות בכלל, לעומת כסאות אחרים, בהם הידיות הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב.

ג. צבעים – מלבד הצבע של הריפוד, יש לבחור עיצוב מודרני גם על פי צבע הרגליות או המשענת. בעזרת התאמת צבעים ניתן להשיג מראה מיוחד, אשר ישנה לחלוטין את כל המראה של פינת האוכל.

התאמת שולחנות

עיצוב מודרני לפינת אוכל לא יכול להסתיים בבחירת כסאות בלבד. יש צורך בשולחנות מתאימים, על מנת לקבל תוצאה הרמונית ומלאה. ניתן לרכוש סט מוכן של שולחן וכסאות, או לגוון בין אלמנטים שונים על פי העדפות אישיות. בנוסף, יש לקחת בחשבון את העיצוב של הריהוט, הנמצא בסמוך אל פינת האוכל. אם הכורסאות בסלון הן בצבעים חדים ודרמטיים, פינת האוכל יכולה לדוגמא להיות מעוצבת בצבעים בהירים.

עיצוב מודרני משתמש בחומרי גלם חדשים וטכניקות מיוחדות. ישנן פינות אוכל עגולות מזכוכית ומתכת, מול כסאות עור מלא בדגמים זוהרים. קיימים גם שולחנות מלבניים, ולצידם כסאות עץ או פלסטיק. העיצוב לא בא על חשבון נוחות המשפחה, משום שבדגמים רבים ניתן למצוא שולחנות נפתחים ומתקפלים.

מבחינת מחירים, עיצוב מודרני הוא לא בהכרח יקר יותר. הגדרת הצרכים מראש, ושמירה על מחשבה מקורית, יכולים לעזור בבחירת אלמנטים מודרניים של עיצוב לפינת האוכל, מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב. יתרה על כך, לעיתים העיצוב המודרני של פינת האוכל מתבצע על חשבון שיפוץ כללי של הבית, וכך אפילו חוסך בהוצאות.

העיצוב המודרני של פינת אוכל הוא כיום חלק בלתי נפרד מהמראה של בתים פרטיים. בחירה נכונה של כסאות ושולחנות תורמת לפינת האוכל, משיגה מטרות אסתטיות, ומשרתת את המשפחה לשנים ארוכות.

אם אתם מחפשים ריהוט משרדי, לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.