מיני בר / קולר מים לכל מטבח מעוצב

כל בית אב בעולם זקוק לאספקה שוטפת של מים טריים, נקיים ואיכותיים, אך נדמה כי בישראל מקבלת ההנחה הזו משנה תוקף. במדינה חמה כמו ישראל מיני בר מים לכל בית יכול לעשות את ההבדל בין ילדים בריאים להתפשטות מחלות כמו סחרחורות, כאבי ראש ועוד. מיני בר הוא הדרך הטובה ביותר לצרוך מים, ולהרגיל את בני המשפחה אל המשקה החשוב ביותר עבור גוף האדם. בנוסף, העלות של מיני בר מים לכל בית מבטיחה השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך.

קולר מים לכל מטבח

קולר מים לכל מטבח

ישנן מספר תכונות אשר הופכות את המיני הבר המודרני לחלק בלתי נפרד מהמטבח הישראלי:

–          עיצוב אלגנטי

–          מתקן קומפקטי

–          תכונות פונקציונאליות מגוונות

–          מתן מענה על צרכים מיידים של מים חמים וקרים

–          אמינות ואחריות לזמן ארוך

–          רמת ביצועים גבוהה ומרשימה

–          שילוב פתרונות שתייה מתקדמים לילדים, צעירים ומבוגרים

כפי שניתן לראות, התכונות של המיני בר מחזקות את המעמד שלו בבתים פרטיים. ההצלחה של המיני בר לא פסחה גם על התחום העסקי, וכיום ניתן למצוא מתקנים משוכללים במשרדים, בבניינים ציבוריים ואפילו בבתי מלון. יחד עם זאת, בתוך בתי האב מסוגל המיני בר למצות את הפוטנציאל, ולשפר באופן מיידי את רמת החיים.

מים זמינים במחירים משתלמים

הסוד של מיני בר ביתי והסיבה העיקרית בגללה הוא זוכה להצלחה וגיבוי מטעם גורמים רפואיים קשור לזמינות. בניגוד לבקבוקים של מים מינרליים אותם צריך לרכוש במחיר גבוה, לסחוב באופן עצמאי ולעקוב אחר הכמות שלהם, מיני בר מתחבר אל הצנרת המרכזי, ואינו מגביל את הצרכן. ניתן לכוון את טמפטורת המים במיני בר, להגדיר את כמות המים המסופקת באופן אוטומטי, ובחלק מהמתקנים ליהנות מבנק קרח שופע.

הטכנולוגיה עליה מבוסס מיני בר ביתי מציעה מימדים אטרקטיביים לצד ביצועים גבוהים בהספקים שונים. ישנם דגמים הכוללים כפתור רתיחה, מה שמבטיח גם צמצום בצריכת החשמל. במקביל, מתגים נפרדים לניתוק למים החמים והקרים, ומנגנוני הגנה מפני ילדים, מספקים ביטחון מלא עבור הורים. מיני בר מים לכל בית חוסך בהוצאות, אך עושה זאת מבלי לוותר על צריכה רצופה ועקבית של מים טעימים.

מתי כדאי להוסיף מיני בר לבית?

אין צורך בהיערכות מיוחדת או בשיפוץ כללי של המטבח על מנת להוסיף מיני בר. ניתן לבחור מבין מגוון עצום של דגמים, גדלים וצבעים, ולשלב את המיני בר עם מתקנים אחרים. מיני בר הוא מכשיר מתקדם המתכתב בצורה מושלמת עם אמצעי חשמל מכל הסוגים. אפשר להציב את המיני בר בחזית המטבח, לשים אותו ליד חדרי הילדים או למקם אותו בתוך חדר השירות. על מנת להפעיל את המיני בר יש צורך בחיבור לחשמל ולמים בלבד.

לסיכום, מיני בר מים לכל בית הוא פתרון משתלם הזוכה להצלחה מרשימה. כדאי לנצל את היתרונות של המיני בר, ולחנך את דור העתיד לצריכה מסודרת של מים טריים. 

המידע מוגש באדיבות מי שגיב – שיווק קולר מים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.