ריהוט גן ראטן לעיצוב מושלם

אין מקום מושלם כמו פינה בבית עם ריהוט ראטן!

ריהוט גן ראטן כבש את שוק הרהיטים לעיצוב חוץ בישראל, ואפשר לראות אותו בכל מקום – באולמות אירועים, במסעדות, בחצרות בתים פרטיים, במרפסות, באתרי נופש ועוד. אך נשאלת השאלה: כאשר אנו בוחרים פריטים אלו, האם ללכת על ראטן סינטטי או אמיתי?

נצרי עץ – הדבר האמיתי 

ריהוט ראטן לעיצוב מושלם

ריהוט ראטן לעיצוב מושלם

ריהוט גן ראטן בנוי ממקלעת נצרים, טבעיים או סינטטיים, לעתים על בסיס שלד פנימי נסתר מעץ או ממתכת.

החומר הטבעי הינו נצרים מעץ, לרוב במבוק או עצי תמר טרופיים, הגדלים באפריקה, באסיה ובמדינות הפסיפיק. יתרונותיו הוא ביופיו הטבעי, הגמישות שלו ההופכת אותו לנוח לקליעה ולעיצוב, ובאיכותו. עם זאת, ראטן טבעי איכותי הינו מוצר יקר, וככל מוצר עץ, דורש תחזוקה מסוימת. המחיר היקר נובע מעבודת הגימור והעיבוד הרבה, ממחיר העץ, ושילובו עם חומרים נוספים.

האופציות הסינטטיות

כדי לשמר את היתרונות הוויזואליים של הראטן הטבעי, אך בו בזמן להציע אלטרנטיבה זולה יותר ועמידה מספיק, פותחו חומרים סינתטיים חלופיים. רהיטי גן ומרפסת אלו עשויים מחומרים פלסטיים גמישים, המאפשרים קליעה ועיצוב רבגוני ונוח במבחר צבעים וסגנונות.

המראה דומה מאוד לדבר האמיתי, ואין צורך בתחזוקה או בצביעה חוזרת. רמת העמידות בתנאי מזג האוויר תלויה באיכות המוצר והחומר, אם כי ניתן לומר שעמידותו בפני רטיבות ולחות גבוהה ומהימנה, אך חשיפה לשמש ישירה לאורך תקופה ארוכה עלולה להשפיע עליו. ככלל, עדיף להציב ריהוט גן ראטן במקום מוגן מפני קרינה אולטרה-סגולית ישירה – למשל, במרפסת מקורה.

אין ספק שריהוט גן ראטן מוסיף נופך מושלם למראה הכללי של הבית, גן או המרפסת. כאשר מודעים לאיכות החומר למחירו ולכל יתרונותיו וחסרונותיו, אפשר לערוך השוואה נכונה ולבצע את הרכישה המושלמת.

ריהוט גן ראטן כבש את שוק הרהיטים לעיצוב חוץ בישראל, ואפשר לראות אותו בכל מקום – באולמות אירועים, במסעדות, בחצרות בתים פרטיים תחת פרגולות מעוצבות, במרפסות, באתרי נופש ועוד.

המידע מוגש באדיבות טרופיקאזה – מוצרי הצללה לבית ולגינה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.