כך תעצבו את פינת המחשב שלכם

 

בכל בית יש לרוב פינת מחשב מרכזית, אשר לא פעם אף משמשת כפינת עבודה לאחד מבני המשפחה, ולעתים אף לשניים או יותר מכך. חשוב מאד לדעת איך לעצב את פינת המחשב בצורה טובה ביותר. קחו בחשבון שלא מספיק לפנות אל חנות מחשבים בנתניה כדי לקנות את המחשב עצמו ואת הרכיבים השונים שתחברו אליו. אחרי שנכנסתם אל חנות מחשבים בנתניה ורכשתם את המחשב – כדאי לפנות לחנות לעיצוב הבית, שתאפשר לכם לעצב את פינת המחשב בצורה הטובה ביותר שיש. אז איך עושים זאת?

 פינת מחשב מעוצבת

כמה טיפים לעיצוב נוח

  • היכן למקם את הפינה? – בעידן שבו שטח הדירות הולך ומצטמצם, אנו מחפשים פתרונות מקוריים לפינת המחשב. אפשר ורצוי בהחלט לנצל פינות של חללים מתים בבית – כמו אחת מהפינות בסלון או במסדרון. עם זאת, רצוי להימנע ממיקום במטבח (אלא אם המטבח בעצמו מחובר לסלון).
  • תיחום – כדי לעצב בצורה טובה את המחשב שקניתם דרך חנות מחשבים בנתניה, כדאי לדאוג לתיחום מתאים של הפינה ולהבדיל אותה משאר הבית. אפשר ליצור תיחום עם מגוון אלמנטים – עציצים שונים, ספריה, מדפים, ועוד. לא צריך תיחום מושלם שייצר איטום של הפינה, אלא פשוט מעין הפרדה.
  • אחסון – שימו לב שאם פינת המחשב משמשת גם כפינת עבודה, יש לדאוג לפתרונות אחסון הולמים שיהיו בפינה. אפשר להשתמש בארגזי אחסון, במדפים שונים, במגירות שישולבו בכוננית בשולחן, ועוד פתרונות שונים שיאפשרו עבודה נוחה.

אור יפה ומושקע

מעבר לכל הטיפים הנ"ל, חשוב מאד לזכור שאתם חופשיים לעצב את פינת המחשב בביתכם כראות עיניכם. לא פעם, כשנכנסים אל חנות מחשבים בנתניה, אף שוקלים את בחירת המחשב בהתאם לעיצוב שלו – ומתאימים אותו לעיצוב של הדירה כולה, וכך באמת אפשר ליצור עיצוב מושקע ויפהפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.