פסלונים בציפוי אפוקסי לתצוגות

כל מי ששמע על ציפוי אפוקסי יודע כי חומר זה הוא חומר ציפוי מעולה למשטחים שונים כאלה ואחרים, לרהיטים ולמגוון רחב מאד של מוצרים, לרבות פסלונים ופסלים אשר מיועדים לתצוגה. מה הופך את החומר הזה לכל כך מבוקש ולמה הוא כל כך יעיל בסופו של דבר?

אם אתם אמנים המפסלים, או בעלי מפעל לייצור פסלונים או בעלי גלריה לאמנות, הרי שמן הסתם אתם בטח שואלים את עצמכם כיצד ניתן להגן על הפסלונים מפני שחיקה ופגיעה לאורך זמן. ובכן, ללא כל צל של ספק ציפוי אפוקסי נותן את המענה הטוב ביותר בתחום זה מכיוון שיש לו כמה יתרונות חשובים.

היתרונות של ציפוי אפוקסי

ציפוי אפוקסי ניתן ליישם במגוון צורות וגוונים. את הציפוי ניתן ליישם על רצפות שונות בעובי של כמה מילימטרים או על רהיטים ופסלונים בציפוי דק במיוחד. בכל משטח או חפץ נעשה שימוש בציפוי האפוקסי המתאים לו. ציפוי אפוקסי לפסלונים יהיה מאד דק על מנת שלא לפגום בחפץ עצמו, אך במידה כזו שתעניק לו הגנה מושלמת מפני רטיבות, מפני חומרי ניקוי שונים וכדומה. מכיוון שאפוקסי ניתן ליישם על מגוון חומרים לרבות בטון, אבן, עץ, מתכת וכדומה הוא מתאים גם לציפוי פסלונים המיועדים לתצוגה.

ציפוי פרקטי וגם אסתטי

ציפוי אפוקסי מעניק לכל חפץ שעליו הוא מיושם את היתרונות הבאים:

  • הגנה מפני לכלוך ואבק, כי הוא חומר אנטי סטטי
  • הגנה מפני שריטות ופגיעות
  • הגנה מפני רטיבות ולחות בגלל שהוא חומר אטום לחלוטין
  • הגנה מפני חומרי ניקוי וחומצות חזקות
  • הוא שומר על המראה המקורי של הפסלון מבלי לפגוע בצורתו
  • הוא מעניק ברק מיוחד לפסלונים ויכול להוסיף להם גוונים במידת הצורך

כל היתרונות הללו הפכו את האפוקסי לחומר בשימוש נרחב למטרות אלה. פסלונים בציפוי אפוקסי עמידים לשנים ארוכות ומעניקים לחפצים אלה מראה מרהיב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.