אפשרויות עיצוב עם קרטון גלי

כולנו מכירים את המראה של קרטון גלי – מדובר על פי רוב על שתי שכבות של קרטונים, כאשר שכבה אחת היא ישרה, ואילו השנייה – גלית, ומכאן שמו של הקרטון כמובן. הקרטון הגלי נחשב לאחד מן הקרטונים הנפוצים ביותר לשימוש שיש כיום בעולם כולו. הסיבה לכך היא ללא כל צל של ספק העמידות הגבוהה שלו, וכושר הנשיאה המשמעותי שלו. יש אף קרטונים גליים אשר כוללים יותר שכבות, ומכאן יש להם יכולת עמידות גבוהה עוד יותר מן הסתם. הנה כמה טיפים לעיצוב עם קרטון גלי, אשר כל אחד יכול לעשות, לשפע של מטרות שונות ומגוונות על פי הצרכים של כל אחד ואחת. עיצוב עם קרטון גלי

כמה דברים שאפשר לעצב עם קרטון גלי

  • אריזה – כמובן שבעזרת קרטון גלי, תוכלו לעצב אריזות נהדרות מכל סוג. יש לציין שהקרטון גלי מתאים גם לאריזות קטנות מאד ואפילו בתור אריזות מתנה – ועם זאת הוא מתאים כמובן גם לאריזות גדולות במיוחד, ויכול לשמש אתכם כקרטונים למעבר הדירה. הנקודה היא שלא משנה מה אתם מבקשים לארוז או לאכסן היטב – תוכלו לעצב את מקום האחסון באמצעות הקרטון הגלי.
  • צעצועים – האם אפשר להכין צעצועים מקרטון גלי? בהחלט כן! עם קצת דמיון, מספריים, ודבק, אפשר לעצב לא מעט צעצועים מדהימים בעזרת הקרטון הגלי, וכמובן לקשט אותם היטב. אפשר לתת גם לילדים לעצב בעצמם את הצעצועים מקרטון גלי, שכן מדובר על חומר גלם נהדר שפשוט מאד לעבוד איתו, והוא גם לא דורש דיוק ברמה גבוהה מידי.
  • רהיטים – אחד הטרנדים החזקים בשנים האחרונות, הוא לעצב רהיטים מקרטון גלי. מדובר על רהיטים כמו כסאות, שולחנות ואפילו ספריות שלמות – אשר כולם מוכנים מקרטון גלי עמיד וחזק!

לפתוח שער לעולם חדש

לסיכום, ניתן לראות כיצד קרטון גלי מהווה את חומר הגלם האיכותי והטוב ביותר שיש. מדובר על חומרה שהוא זול מאד, זמין מאד, מגיע בשלל גדול מאד של צורות, ואפשר לעבוד איתו היכן שרק תרצו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.