מנעולים מעוצבים – כל החידושים

מעוצביםהביטחון האישי הוא צורך בסיסי בקרב גברים, נשים, ילדים וטף. היעדר ביטחון פוגע ברמת החיים, ואינו מאפשר התנהלות תקינה. בין אם מדובר על מגורים בבניינים משותפים, דירות פרטיות או בית בקיבוץ, הביטחון האישי נמדד בראש ובראשונה על פי רמת האבטחה. אך יחד עם זאת, נראה כי בשנים האחרונות החלו מגמות חדשות להשפיע על תחום האבטחה, ולשנות את המוצרים המסורתיים כפי שהכרנו בעבר.

כך נראים מנעולים מעוצבים

השינוי המרכזי שעובר על תחום האבטחה בא לידי ביטוי במנעולים מעוצבים. במילים אחרות, היום כבר לא צריך להתפשר על מנעול מכוער לדלת הכניסה, לדלתות הפנים או אפילו לכספת. ניתן להתרשם מקולקציות חדשות של מנעולים מעוצבים, להתייעץ עם מנעולן ולשפר את הביטחון האישי מבלי לפגוע באסתטיקה.

אלו הם המאפיינים העיקריים של מנעולים מעוצבים:

–          ססגוניות ונוחות תפעול

–          התאמה לשימוש כמנעולי ארוניות

–          צורות וצבעים רבים

–          שימוש בטכניקה ייחודית לצורך מיקום של המנעול מחוץ לדלת כפריט עיצובי בפני עצמו

מנעולים מעוצבים המורכבים על ידי מנעולן מקצועי מתאימים ללקוחות בתחום הפרטי, העסקי והמוסדי. לקוחות פרטיים רוכשים בדרך כלל מנעולים מעוצבים, אשר מתכתבים עם אלמנטים אסתטיים אחרים ברחבי הבית, לעומת לקוחות עסקיים המעדיפים את המנעול המעוצב לצורך שיפור התדמית בעסק. בנוסף, בשוק המוסדי משתמשים במנעולים מעוצבים על מנת לשדר מודרניות ואינטראקציה עם הציבור.

לא רק התייעצות עם מנעולן: איך רוכשים מנעול מעוצב?

התייעצות עם מנעולן היא חלק חשוב בבחירת מנעולים מעוצבים, אך יש לבצע אותה במקביל אל מספר מטלות נוספות:

א. הגדרת התקציב – המגוון הגדול של מנעולים מעוצבים משפיע גם על טווח המחירים. ניתן לבחור מנעולים מעוצבים במאות שקלים, או לאתר מנעולים באלפי שקלים ובסגנונות ייחודיים. הגדרת התקציב מראש יכולה לעזור, ולמנוע עוגמת נפש מיותרת טרם בחירת המנעול המתאים לבית או לעסק.

ב. הגדרת הצרכים – כאן יש מקום לערב מנעולן מנוסה בעל הכשרה מתאימה, רישיון ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אף לקוח אינו יכול להגדיר לבדו את הצרכים מהמנעול. מגורים בסביבה אורבנית דורשים מנעולים עם תכונות ייחודיות, לעומת מנעולים לבתי עסק באיזורי תעשייה. הגדרת הצרכים מחייבת התייעצות, ושימוש במערכת שיקולים מושכלת ויעילה.

ג. טעם אישי – הפרמטר האחרון והחשוב ביותר ברכישה של מנעולים מעוצבים הוא כמובן הטעם האישי שלכם. אף אחד לא יגיד לכם איזה צבע לבחור, איפה לשים את הדלת או כיצד ליצור הרמוניה בין סגנונות העיצוב השונים. הטעם האישי שלכם יכול לבוא לידי ביטוי בעת בחירת המנעול המעוצב, ועוד לפני ההחלטה על רהיטים אחרים.

לסיכום, המנעולים המעוצבים מבטיחים הפתעות רבות למי שמעוניין לשפר את הרגשת הביטחון האישי מבלי לוותר על האסתטיקה. כדאי להתייעץ עם מנעולנים לגבי סוגי המנעולים הקיימים, לקבל המלצות ולהשתמש בהגדרה של התקציב, והדרכים על מנת להבטיח רכישה מוצלחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.