למה כדאי לכם להשקיע בעיצוב פנים?

ביתו של אדם הוא מבצרו ויש לו חשיבות מכרעת. הצורך בביטחון, בקורת גג ובמכסה הוא אחד הצרכים הבסיסיים והראשונים בפירמידת הצרכים של מאסלו ועד שלאדם אין את הפינה שלו בעולם לא יוכל להמשיך ולהתקדם אל עבר כיבוש צרכיו הנוספים כמו המשך הדור, מימוש עצמי וסיפוק.

זאת בדיוק הסיבה שבגינה דיור נמצא בראש רשימת הדברים החשובים לנו, וכשהיכולת שלנו להשיג דיור ראוי במאמץ סביר יורדת, אנחנו מתרעמים, יוצאים לרחובות ומרגישים שאנחנו נחנקים.

בתחילת הדרך, ועם המצב של המדינה כיום, לאורך כל הדרך, אנחנו משקיעים מאמצים בכדי להגיע לפתרון דיור ראוי ובכדי לשמר אותו. קורת גג. אלא שלא די בקורת גג בלבד, בטח לא במאה ה 21. מעבר לפתרון מגורים בלבד, חשוב מאד איך פתרון המגורים הזה נראה.

השקעה בעיצוב פנים

מבצר שהוא נווה מדבר

מעבר ובנוסף למכסה מפני הגשם, הבית שלנו הוא המקום שבו אנחנו נמצאים במהלך שעות הרגיעה שלנו. לפני תחילת היום, אחרי שעות עבודה מתישות, עם בני המשפחה, במהלך סופי השבוע והחגים, כשאנחנו חולים. בין היתר, תפקידו של הבית להטעין אותנו לקראת העולם שבחוץ, ולאופן שבו הוא נראה, מה שמשפיע באופן ישיר גם על האווירה ששוררת בו יש תפקיד חשוב בהצלחת המשימה הזאת.

חשוב לדעתשתמיד אפשר גם לחדש רהיטים שעבר זמנם במקום לקנות חדשים!

עיצוב הבית הוא לא רק עניין פונקציונאלי, שכבודו במקומו מונח. מדובר על חשיבות שהיא גבוהה עד כדי רוחנית.

בחירה של צבעים, חומרי הגלם, הניואנסים השונים, חפצי נוי ואלמנטים נוספים שמעניקים לבית אישיות חשובים במיוחד ליצירת האופי של הבית, האווירה שבתוכו והאופן שבו אנחנו מרגישים כשנמצאים בו.

עיצוב פנים- כל אחד יכול

אנשים רבים מוותרים על שירותי אדריכלות ועיצוב פנים וזאת החלטה שהיא בהחלט לגיטימית, אבל אם החלטתם לוותר על שירותיו של איש מקצוע בתחום, לא אומר שאתם צריכים לוותר על הקונספט. גם אדם נטול כל נסיון בתחום יוכל בכמה צעדים פשוטים להעניק לבית שלו מראה הרבה יותר נעים ומפנק.

  • חומרי גלם- חומרי הגלם שמהם יורכבו הדברים השונים של הבית יתנו את הטון. נירוסטה הפכה בשנים האחרונות לאחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר בבית הישראלי, ולא רק במוצרי החשמל ובמטבח. יותר ויותר אלמנטים מיוצרים מנירוסטה, לרבות מעקות נירוסטה, חפצי נוי, משטחי עבודה, פרטי ריהוט וכיוצא באלה. לצד הנירוסטה מככבת גם הזכוכית והשילוב המקסים שלה עם נירוסטה, כמו גם עם חומרי גלם אחרים, מעניק טון ייחודי לבית כולו.
  • תאורה- וכאן יש מקום לדבר על האור עצמו, כמו גם על גופי התאורה שמהווים חלק בלתי נפרד מתפאורת הבית.

צבעים – לצבעים בצביעת הדירה יש חשיבות מאד גבוהה באווירה הכוללת של המרחב. אם גם לכם יש אלמנטים של נירוסטה בבית, הרווחתם אלמנט מרכזי שאינו משתלט ויכול להשתלב עם כל יתר הצבעים, גם אם מדובר על מעקות נירוסטה דומיננטיים. זיכרו שהקירות לא חייבים להיות לבנים, ושיקלו בכובד ראש את אנרגיית הצבע. צבעים חמים ועזים הם צבעים מעוררים, בעוד שצבעי תכלת, ירקרק וצבעים רכים יות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.