הגיע הזמן שתדעו – תיבת דואר לבית זה לא רק למכתבים

תיבת דואר אחראית במידה רבה על המראה של חזית הבית או הבניין. במאמר הבא נסביר למה תיבות דואר לבתים פרטיים לא משמשות רק למכתבים ומדוע אסור לוותר עליה

תיבות דואר עברו לא מעט שינויים בשנים האחרונות. המעבר לתקשורת דיגיטלית וצמצום השימוש בדואר רגיל השפיעו גם על עיצוב התיבות וגם על התפקיד שהן ממלאות. יחד עם זאת, תיבות לבית לא מיועדות רק למכתבים ולכן הן צפויות להמשיך ולשרת אותנו גם בעתיד.

תיבות דואר לבתים פרטיים ממלאות בעת ובעונה אחת מספר תפקידים מקבילים:

א. קבלת עדכונים – כל רשות מוניציפאלית משתמשת בתיבות דואר על מנת לספק עדכונים לבעלי בתים ודירות. עדכונים אלו חיוניים בערים ומושבים והם מאפשרים לבעלי בתים פרטיים לקחת חלק פעיל בעיצוב פני השכונה או האיזור. העדכונים מועברים דרך תיבות הדואר ויש להם תפקיד אזרחי חשוב.

ב. מבצעים והטבות – גם חברות, עסקים וארגונים משתמשות בתיבות דואר על מנת ליצור קשר עם קהל יעד פוטנציאלי. התיבות משמשות בהקשר הזה בתור פלטפורמה לקבלת מידע על מבצעים והטבות. החוברות והעלונים בתיבות דואר יכולים לחסוך אלפי שקלים מדי חודש.

ג. משלוחים מחו"ל – יותר ויותר אנשים מזמינים מוצר מחו"ל דרך אתרי האינטרנט המובילים. מוצרים אלו יכולים להגיע רק לתיבת הדואר, או לחילופין דרך דואר רשום. בכל מקרה לא ניתן לוותר על שימוש בתיבות דואר לצורך קבלת המשלוח ורק חלק קטן מהחברות מספקות שירותי שליחות עד הבית. בנוסף, שליחים עד הבית יקרים יותר בהשוואה למשלוח רגיל.

דגשים לבחירת תיבות דואר לבתים פרטיים

השינוי הפונקציונאלי שעובר על תיבות דואר לבתים פרטיים גורר אחריו גם התאמות דקורטיביות. כאשר בוחרים תיבות דואר כדאי לשים לב לעיצוב, לגודל ולמיקום. להלן כמה המלצות שיעזרו לכם בעת הבחירה:

–          בררו על עיצוב אישי של תיבות דואר

–          בדקו מאיזה חומר גלם עשויות התיבות

–          בחרו צבעים עמידים בפני קורוזיה

–          החליטו האם להתקין את התיבה בכניסה לבית, על דלת הכניסה או צמוד אליה

–          השתמשו בתיבה הפרטית לצורך ציון שם המשפחה המתגוררת בבית

לסיכום, אי אפשר וגם לא רצוי להתעלם מהנוכחות של תיבות דואר בחיינו. לתיבות יש תפקיד חשוב והן מצליחות לתת מענה על מגוון רחב של צרכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.