שדרוג מהיר וקל של הבית בעזרת מראות מעוצבות!

רבים מחפשים כיום אפשרויות שונות לשדרוג הבית שלהם. אין ספק שכולנו רוצים לגור בבית שיקנה לנו תחושה יוקרתית יותר, ביתית יותר, ואוירה נעימה ומיוחדת. לו היה לנו כסף ללא הגבלה, ואת כל הזמן שבעולם בוודאי הדבר היה פשוט מאד – היינו משפצים את הבית שלנו, קונים ריהוט חדש לגמרי, רוכשים שפע של פריטי אומנות, הורי השדרוג המיוחל. אלא שלרובנו יש מסגרת תקציבית לעמוד בה ונוסף על כך – אנחנו לא יכולים בכל שנה מחדש לשפץ את הבית. לכן, אנו מחפשים פתרונות יותר סולידיים שבכל זאת יאפשרו לנו לשדרג את עיצוב הבית שלנו בצורה מיוחדת. אחד הפתרונות היעילים והיפים, שלא לומר מקוריים ומיוחדים, הוא פשוט לתלות מראות מעוצבות, ואלו יוכלו לספק לכם את השדרוג המושלם! אז למה דווקא המראות הן המשדרגות האולטימטיביות?

התרומה האדירה לעיצוב הבית שלכם

  • אפקט המראה – קודם כל כדאי לזכור שלעצם ההצבה של מראה בבית יש תרומה משמעותית מאד. כאשר תולים מראות בנקודות מפתח, הן משקפות כמובן לא רק אתכם אלא את החדר כולו. מה זה אומר? שיש כעת אשליה של חדר גדול יותר. זה אולי נשמע לכם כמו טריק לילדים אבל האמת שזה עובד. מחקרים הראו שאנשים שהיו בחדר עם מראה, דיווחו שהחדר גדול יותר מכפי שהיה בפועל ובהשוואה לאותם חדרים בדיוק ללא מראה! מאחר שרובנו רוצים ליהנות מתחושה של בית מרווח, תליה של מראות תוכל בהחלט ליצור את האפקט הרצוי, והדבר כמובן משדרג את החוויה כולה בבית.
  • עיצוב המסגרת – כאן כבר מדבור על התרומה הספציפית של מראות מעוצבות לשדרוג של הבית שלכם, ולא על כל מראה באשר היא. בעצם, מה שהופך את המראה המעוצבת למיוחדת, זו לרוב המסגרת שמותקנת ביחד איתה. המסגרת מהווה לא פריט תומך – אלא פריט מרכזי מאד בעיצוב הבית שלכם! נסו לדמיין רגע קיר לבן ריק, וכעת דמיינו שיש עליו מראה מעוצבת עם מסגרת גדולה ומעוטרת – זה מיד נותן נופך קלאסי ומיוחד מאד לבית שלכם. חישבו לרגע על מראה שיש לה מסגרת נקיה בצבע שחור מבריק ממש – זה נותן נופך יוקרתי מאד ומודרני לבית. כולנו בעצם מתרשמים מהמראה של המסגרות המיוחדות, אפילו בלי להיות מודעים לכך!
  • לצורה יש משמעות – מעבר לכל האמור לעיל, גם לצורה של מראות מעוצבות יש השפעה ניכרת על העיצוב של הבית. יש לזכור שמראה מעוצבת יכולה להיות בכל צורה שתבחרו – ריבוע, מלבן, משולש, אליפסה, וכיו"ב. אפשר לבחור במראות שיהיו רחבות או צרות, ארוכות או קצרות, עם נפח או שטוחות ודקות – וכמובן שכך אפשר למצוא את השדרוג המושלם לבית.

ולמי זה מיועד?

הדבר היפה הוא שכל אחד יוכל לשדרג את הבית שלו בקלות – אם הוא רק יבחר את המראה המעוצבת המתאימה! כל אחד יוכל למצוא את הדגם שמתאים לו, שלא לדבר על הזמנה בהתאמה אישית של מראה מעוצבת.

עורך: עדי עבודות זכוכית – http://www.adi-glass.com/מראות-לבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.