כך תמתגו את אירוע בר המצווה שלכם

מיתוג לאירועים (חתונה ובר מצווה) מתבצע על ידי אנשי מקצוע ובשיתוף פעולה עם הלקוחות. באירועים כמו בר מצווה יש למיתוג מן הסוג הזה חשיבות מיוחדת. מלבד העובדה שמדובר על אירוע מרגש, יש בו שילוב של אורחים מבוגרים וצעירים. חתן בר המצווה מזמין בדרך כלל חברים בגיל שלו, בעוד ההורים עושים את אותו הדבר עם קולגות, שכנים וקרובים. כתוצאה מכך, לא תמיד קל לבצע את המיתוג בצורה מדויקת.

יש כמה דרכים למתג את אירוע בר המצווה:

א. שלבו את האופי של חתן בר המצווה במיתוג – הדרך הכי טובה למתג את אירוע בר המצווה שלכם היא להציב את החתן במרכז הבמה. אם תשלבו את האופי של חתן בר המצווה במיתוג, תוכלו להבטיח אירוע מוצלח ומיוחד. תוכלו לשלב את האופי של חתן בר המצווה במיתוג באמצעות התייחסות לטעם האישי שלו, לתחביבים, להעדפות וכן הלאה.

ב. השתמשו בסוגים שונים של אלמנטים דקורטיביים – אירועי בר מצווה נוטים מטבע הדברים להיות צבעוניים ושמחים. התפקיד שלכם בתור מי שאחראיים על המיתוג הוא לנצל את מגוון הצבעים והגוונים. כך תוכלו להשתמש בסוגים שונים של אלמנטים דקורטיביים ולהפוך אותם לחלק בלתי נפרד מהאולם.

ג. התייחסו לאורחים ולקרובי המשפחה – כל האנשים שאתם אוהבים צפויים להגיע לחגוג יחד איתכם את אירוע בר המצווה. כדאי לכם לבצע מיתוג שמתייחס לדרישות של האורחים ושל בני המשפחה, מבלי להתפשר על איכות האירוע. בצעו מיתוג שעולה בקנה אחד עם הגילאים המגוונים של האורחים ולא תתחרטו.

כמה עולה לבצע מיתוג לאירועים (חתונה ובר מצווה)?

חשוב לציין שהיתרונות של מיתוג בר מצווה וחתונה לא באים על חשבון התקציב. אפשר לשמור על מסגרת התקציב ועדיין לבצע מיתוג ברמה גבוהה.

הסוד הוא להגדיר מראש את רף ההוצאות העליון. לאחר מכן כבר ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשתמש בשאר הטיפים. כל מה שצריך לעשות הוא לשלב את האופי של חתן בר המצווה במיתוג, להשתמש בסוגים שונים של אלמנטים דקורטיביים ולא לשכוח את המשפחה.

המאמר בשיתוף:
steb.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.