פתרונות ריצוף ורצפות עץ

ריצוף עץ משדרג בצורה משמעותית את חלל הפנים של בתים, דירות, משרדים, אולמות תצוגה ומחסנים. ניתן להשתמש בו גם כדי ליהנות מיתרונות פונקציונאליים והיום אפשר להשיג פרקטים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ במחירים נוחים. הנה המדריך המלא

עץ הוא חומר גלם נפוץ שמשמש לטובת שורה ארוכה של מטרות בענף הבנייה והעיצוב. מלבד השימוש בעץ לבניית קורות ופיגומים, הוא אידיאלי גם בעיצוב פתרונות ריצוף. העץ משדרג את חלל הכניסה ויש לו יתרונות מעשיים. הוא עמיד בפני בלאי ושחיקה, משתלם בהשוואה לאבן ושיש וגם נוח לתחזוקה. השאלה היחידה היא כיצד בוחרים פתרונות ריצוף ורצפות עץ ומה צריך לעשות על מנת לחסוך בהוצאות על פרקטים בתל אביב או בכל עיר אחרת.

הנה כמה טיפים שיכולים לסייע למי שמתלבט בין סוגים שונים של פתרונות ריצוף ורצפות עץ:

א. הגדירו את המטרות והצרכים – השלב הראשון בבחירת פתרונות ריצוף ורצפות עץ הוא להגדיר את הצרכים והמטרות. הגדרה מן הסוג הזה חשובה כי היא תאפשר לכם לסנן בין פרקט עץ תלת שכבתי גושני או פרקטים למינציה מחומרים סינתטיים.

ב. בדיקת אופי השימוש – יש הבדל גדול בין שימוש בפרקטים בתל אביב למשל בתוך דירות פרטיות של  משפחות עם ילדים, לבין דקים למפעלי תעשייה בצפון ובדרום שמיועדים לחלק החיצוני או לחיפוי גגות. בדיקת אופי השימוש תסייע לכם למצוא את הפתרון שמתאים לכם בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. זו גם דרך מצוינת לשלב בין פתרונות ריצוף מעץ לבין פרגולות עץ שמשלימות את המראה.

ג. התייעצות עם אנשי מקצוע – כדאי לבקר באולמות תצוגה ולראות מקרוב סוגים שונים של פתרונות ריצוף ורצפות בעץ. בעבר נהוג היה לעצב את רוב סוגי הריצוף מעץ בצורה דומה, אך כיום יש מגוון הרבה יותר רחב של חומרי גלם. כמו כן, קיימים פתרונות מיוחדים של ריצוף PVC תעשייתי ודקים מעץ לבריכות, לגינות ולמרפסות.

איך חוסכים בהוצאות על פרקטים בתל אביב?

גם בעיר גדולה כמו תל אביב ניתן למצוא פתרונות ריצוף ורצפות עץ במחירים נוחים. אפשר למשל לקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה ולעקוב אחר מבצעים והטבות. ניתן לתאם פגישת היכרות לא מחייבת עם נציגי חברות שמתמחות בעיצוב פתרונות ריצוף ולשמוע על דגמים שונים של רצפות עץ. החיסכון בהוצאות הוא בסופו של דבר פונקציה של השקעת זמן וכל אחד יכול ליהנות ממנו.

החיסכון בהוצאות לא אמור לבוא על חשבון רמת האיכות והגימור של פרקטים בתל אביב או בכל עיר אחרת. הסוד הוא למצוא את השילוב בין אסתטיקה ופונקציונאליות וכך ליהנות מהיתרונות של פתרונות ריצוף שונים לאורך זמן. העמידות חשובה בעיקר ברצפות עץ, כי היא משפיעה על היכולת של הריצוף להיראות מבריק ואטרקטיבי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.