עיצוב לאירועים עסקיים

כמו בכל אירוע, גם באירועים עסקיים כמו כנסים, ימי השקה, ימי מכירות, הרמות כוסית ואפילו ימי חברה לצורך כייף וגיבוש של העובדים, לעיצוב יש השפעה ניכרת על האווירה של האירוע כולו. עיצוב זה הכל. עיצוב זה צבעים, עיצוב זה אור ותאורה, עיצוב זה הדרך שבה בחרנו להגיש את האוכל והשתיה, עיצוב זה קונספט. כשאנחנו אומרים עיצוב באירוע הכוונה היא לשלל מאפיינים אשר משפיעים על המכלול כולו ביניהם:

  • בחירת הלוקיישן – בחירת המקום תשפיע על האווירה של המקום מצד אחד בין אם זה אווירה של חופש ושחרור, אווירה של מקצועיות ורשמיות או אווירה של אירוע מקצועי הנוגע בתחום מסוים. הרי יש הבדל עצום בין אירוע המתקיים באולם המתאים לאירועים עסקיים לבין אירוע בחיק הטבע ביער או אפילו על חוף הים וזה בא לידי ביטוי גם מבחינה עיצובית.
  • תאורה – לתאורה יש תפקיד חשוב הן בהיבט הפונקציונלי, שכן היא אמורה לשרת מגוון של מטרות בהתאם לסוג ומאפייני האירוע והן מבחינה עיצובית שכן גם היא משפיעה על האווירה שאנו מקבלים.
  • שולחנות, כסאות, עמדת אוכל בר שתיה, מפות, כלים – אלו ועוד אביזרים משלימים כמו למשל אוהלי הצללה, פופים וכדומה, ישפיעו על העיצוב כולו.

עיצוב לאירוע עסקי

מה הקשר בין עיצוב ייחודי לבחירה של חברת הפקות אירועים מקצועית?

ובכן, ארגונים ועסקים רבים בוחרים בחברת הפקות מקצועית שתסייע להם בתהליך הארגון וההפקה של האירוע כולו מהשלב ההתחלתי של בחירת מקום, דרך בחירת קונספט מתאים ועד לסנכרון מלא בין כל אנשי המקצוע שייקחו באירוע חלק מלא ופעיל.

 

להחלטה זו יש השפעה אדירה על הצלחתו של האירוע וגם אם מדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת בעיקר באירועים בסדר גודל משמעותי כמו כנס למשל, עדין השקעה זו תשתלם לנו מכמה סיבות.

 

ראשית כל, לחברות הפקה המתמחות באירועים עסקיים יש את הניסיון הדרוש להתייחס לכל אותם קריטריונים שדיברנו בהתחלה וגם להתאים את המטרות של האירוע לבחירת המקום ולסנכרון עם שאר בעלי המקצוע שייקחו בו חלק. בניית לוח זמנים בצורה נכונה חשוב כל כך להצלחת האירוע ולחברת הפקות מקצועית יש בדיוק את הניסיון הדרוש לכך.

 

שנית, חברת הפקות מקצועית נמצאת בקשרים מתמידים וארוכי טווח עם ספקים שנותנים לה מחיר מצוין ולכן מבחינה כספית, זה בהחלט משתלם. יחד עם זאת, באירוע עסקי יש כל כך הרבה דברים שצריך להתייחס אליהם החל מהזמנת האנשים, דרך וידוי הגעה באמצעות תוכנה מיוחדת, ארגון מקומות חניה, לפעמים גם מקומות לינה, תחבורה שתסייע לאורחים להגיע למקום, מחשבה על חברת קייטרינג, אטרקציות, סדנאות והרצאות שיבנו את לוח הזמנים שלנו וזו רק רשימה חלקית. בנוסף, בחירה זו תשפיע גם בהיבט העיצובי שכאמור יש לו השפעה אדירה על כל החוויה שתיווצר הן באירוע עצמו והן בזיכרון של האורחים שלנו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.